+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
Mersin Öz Evren Evden Eve Asansörlü Nakliyat
 • Evren Nakliyat Hakkımızda

  Hakkımızda

  2007 yılında kurulan Mersin Öz Evren Evden Eve Nakliyat, sektöründe siz değerli müşterilerimize daima kaliteli ve uygun hizmet vermektedir. Öz evren nakliyat kuruluşundan buyana daima müşteri odaklı çalışarak, müşteri memnuniyetine önem verir. Firmamız Mersin evden eve nakliyat konusunda her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

  Mersin evden eve asansörlü taşımacılık alanında, raylı sistem asansörleri ile sizlere hizmet vermektedir. Mersin şehir içi ve şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızı garantili bir şekilde taşıyoruz. Taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanır.

  Mersin evden eve taşımacılık sektöründe, asansör hizmeti kadar paketleme ve ambalaj konusunda uzman öz evren nakliyat, her türlü evden eve taşımada, modern ambalaj sistemiyle, çelik kapalı kasa araçlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  evden eve taşımacılık - mersin evden eve taşımacılık - tarsus nakliye ücretleri - tarsus nakliye firmaları - tarsus evden eve nakliyat -

Fotoğraflar


Hakıkımızda