+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
Öz Evren Nakliyat, Mersin Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık, Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
  • Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat

    Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat

    Öz Evren Nakliyat, Mersin’de şehir içi nakliyat hizmetini gerektirdiği şekilde sağlamaya çalışmaktadır. Mersin evden eve nakliyat olarak şehir içi hizmetlerimiz ile sizlere en kapsamlı sigorta ve tam teşekküllü ambalajlama yapmaktayız. Mersin evden eve taşıma hizmetleri arasında birde parça ( parsiyel ) yani şehirler arası taşımacılık olarak tatil beldelerine de 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz.

    Taşınmak isteyen siz değerli müşterilerimize, ambalajlamanın çok önemli bir prosedür olduğunu hatırlatırız. Firmamız ambalajlama sanatını hiç şüphesiz en iyi gerçekleştiren nakliye firmalarından biridir. Taşınılacak ev, ofis, büro eşyalarınız karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı, battaniyeler vb.  gibi kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak ambalajlanır. Eşyalarınız, Mersin Öz Evren evden eve nakliyat uzmanları tarafından güvenle istediğiniz yerden istediğiniz yere taşınır.

    şehir içi nakliye - şehirler arası nakliye - mersin şehir içi nakliyat - mersin şehirler arası nakliyat - mersin evden eve - mersin asansörlü taşımacılık - mersin nakliye ücretleri - mersin villa taşımacılığı -


Hizmetlerimiz