+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
egebaba
 • Tokat Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

  Tokat Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

  Evden eve nakliye sektöründe yapılan taşıma işlemi son kalitesiyle hızla devam etmekte olan ÖZ EVREN nakliyat olarak devam etmektedir. Gerek ambalaj olsun, gerek mobilyanın sökme veya kurulumu olsun mobilyacı elemanlarımız tarafında titizlik bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalar taşımadan önce koltuk takımı beyaz eşyalar ve mobilyalar, pıtpıtlı laylon ambalajıyla paketlemesi yapılır. Daha sonra eğer katlar yüksek ise asansörlü değil ise normal taşıma yapılır. normal bir taşımanın ile asansörlü taşımanın arasındaki fark 2. kat ile 10. kata kadar 500 tl dir

   Tokat Şehirler Arası Nakliyat 

       Tokat'tan Türkiye'nin bütün illerine evden eve nakliyat seferlerimiz mevcut. Değerli müşterilerimiz bizi arayarak bir ilden diğer ile nasıl taşıma yapacağını, neler yapacağı taşıma için neler gerektiğini birer birer açıklamasını maliyeti ne kadar olduğunu izah ederiz.  Bir taşımanın maliyeti eşyanın ne kadar olduğunu, uzaklık mesafesi ve katına göre değerlendirilip ona göre maliyeti belirlenir. Eğer koşullarımızı beğenirse karşılıklı sözleşmemizi imzalayıp belirli bir kapora alınır, taşıma tarihini belirleyip anlaşırız. Taşıma gelmeden bir gün önce teyit amaçlı bir kez daha müşteri aranır.   Genellikle müşteri durumuna göre araç ayarlanır. illerin uzaklığına göre ister özel araçla, sadece tek eşyayla gücüm yetmez derse başka eşya ile birleştirip maliyetini daha uyguna getirilip öyle taşınır. 

  Tokat Asansörlü Nakliyat

  Tokat Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

       Asansörlü taşıma, birinci kattan sonra katların yükselmesiyle dışardan iç merdivenlere gerek duymadan , yapılan raylı sistem taşımasıdır. Bu raylı taşımanın ekstra başka bir maliyeti olup, aynı zaman da taşımanın işini kolaylaştırıp daha erken ve daha sağlam yapılmasını sağlar. Ve eşyaların % 100 daha sağlam taşımasını sağlar. Asansörü tek taraf 2. kattan başlayıp 10. kata kadar 500 tl aynı şekilde asansörlü çift taraf maliyeti 1000 tl dir. 

   Tokat Parsiyel Yük Ve Parça Eşya Taşıma       

       Tokat'tan 81 ille parsiyel ve parça eşyaların taşıması yapılır. ÖZ EVREN nakliyat olarak gerek parsiyel yükünüz olsun gerek tam eşyalarınız olsun  güvenli ve kaliteli bir şekilde sigortalı bir kapsamda taşımasını sağlar. sizin yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz. Tercihinizi bizden yana kulanın gerisini düşünmeyin.

  Tokat Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

   


Türkiye 81 İline Nakliyat