+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
Mersin Öz Evren Evden Eve Asansörlü Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat Paketleme Hİzmetleri

  Paketleme Hizmetleri

  Öz Evren Nakliyat olarak, evden eve nakliyat sırasında, eşyaların profesyonel bir ekip tarafından sökülüp, paketlenip, yüklenmesi, taşınması ve yeni adrese temiz ve sağlam bir şekilde kurulum yapılması gerekir. Firmamız bu konuda gereken hassasiyeti göstermektedir.

  Mersin Öz Evren evden eve asansörlü nakliye , uzun yıllardır ev taşımacılığı (evden eve nakliyat) yapmaktadır. Evden eve taşımacılık, tecrübeli ve profesyonel ev taşıma uzmanlarımızla evden eve nakliye, ev taşıma artık çok daha kolay olmuştur.

  “Her Şey Zamanında” sloganıyla yola çıkan Öz Evren evden eve asansörlü taşımacılık evden eve nakliye bölümümüz, eşyalarınızın kolay ve güvenli taşınabilmesi için ev taşıma esnasındaki her adımı bir sıraya koymuştur. Öncelikle bölgelere ayrılan evden eve uzmanlarımız eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.

  evden eve nakliyat paketleme - nakliyat paketleme - evden eve paketleme - evden eve taşımacılık paketleme - eşya paketleme hizmeti - ambalaj ve paketleme - evden eve ambalajlı taşıma - mersin eşya paketleme -

Fotoğraflar


Hizmetlerimiz