+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
egebaba
 • Antalya Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

  Antalya Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

  Evden eve nakliyat, ev eşyası, ofis, çeyiz ve koli gibi kapalı kasa kamyonetlerde taşınabilen eşyaların paketleme yapılarak zarar görmesinin önlenmesiyle birlikte taşınacağı yere asansörlü ve asansörsüz olarak yapılan bir taşımacılıktır. Özevren Taşımacılık, Antalya Evden Eve Nakliyat firmaları içindeki seçkin konumunu sürdürerek taşımacılık konusunda hizmetinizdedir.

   

  Antalya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  Türkiye’nin "81" şehrinde ilden ile taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

  Antalya şehirlerarası nakliyat için kapalı çelik kasa büyük boy, orta boy ve küçük boy araçlarımızla ister size özel araç tercih edersiniz. İster de bir araçta iki eşya olarak daha ekonomik olan büyük boy araçlarımızı tercih edersiniz

  Antalya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  Özevren Taşımacılık, geçmişten aldığı tecrübe ve güvenle evden eve nakliyat firmaları içindeki seçkin konumunu sürdürmekte ve halkımıza Antalya evden eve taşımacılık hizmetini güvenle vermektedir.

  Antalya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Antalya ile başka bir şehir arasındaki nakliye fiyatını neler etkiler; bu konuda firmamız şeffaf ve adil sonuçlar ortaya koymaktadır. Nakliye yapılacak iki şehir arasındaki mesafe, Eşyalarınızın miktarı, nakliye aracının sadece size tahsis edilip edilmediği gibi değişkenlere göre nakliye fiyatı ortaya çıkacaktır. Taşınmak istediğiniz iki şehri seçerek aralarındaki mesafeye göre bir taşınma fiyatı çıkarılacaktır.

  Firmamızı arayan müşterilerimiz, Antalya Evden Eve Taşımacılık Fiyatları hakkında sorular soruyorlar; ev ne kadara ev taşınır, taşınma ücreti ne kadar, nakliye ne kadar, ne kadar ücret ödemeliyim, kaç para? Gibi soruları bizlere soruyorlar. Biz de sizler için Antalya şehirlerarası nakliye fiyatları listesi hazırladık.

  Uyarı: Antalya şehirlerarası taşımacılık fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifesi: 2+1 daireler, katları düşük, asansörsüz taşımalar için, katların yükselmesiyle fiyatlarda değişiklik olabilir. Nakliyat fiyatlarımız ne ucuz ne de pahalıdır. Tam olması gerektiği kadardır.

  Antalya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

  Müşterimiz ofisimize gelerek ya da telefonla bize ulaşır. Taşınacak ev yakınsa biz keşfe gideriz. Değilse müşterimizin yolladığı görüntülerden eşyanın miktarını ve niteliğini öğreniriz. Kat sayısını da hesaba katarak bir fiyatlandırma yapılır. Mutabık kalınırsa müşterimiz sözleşmeyi imzalar nakliye ücretinin yarını öder. Diğer yarısı da işi bitiminde ödenir. Taşınma gününe kadar ufak tefek eşyaları müşterimiz paketler. Sonra elemanlarımız beyaz eşya mobilya gibi eşyalarını paketler. Asansörler de kullanarak eski evden alıp yeni eve çıkarır ve eşyaları paketlerinden çıkarak kurarlar. Böylece Antalya evden eve nakliyat tamamlanmış olur.

  Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları

  Taşıdığımız çok sayıda kamu ve özel sektör kuruluşlarının tercih ettiği Antalya evden eve nakliyat firması olarak bize olan güveninize daima layık olmaya çalıştık. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

  Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  Antalya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  Antalya Evden Eve Nakliyat şirketi, evden eve Antalya taşıma sektöründe; ev, ofis, işyeri ve fuar taşıma hizmetini Antalya Türkiye geneline ilden ile tüm şehirlerimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz.

  Ücretsiz Keşif Expertizi Hizmeti

  Özevren Taşımacılık, Antalya şehirlerarası evden eve nakliyat için fiyatlandırma yapmadan önce eşyalarınızın güvenle taşınması ve adil, şeffaf ve uygun bir fiyatlandırma yapabilmek için bir Keşif Experi görevlendirir. Keşif Experi, evdeki oda sayısını, eşyaların niteliğini, Eve asansör kurmanın gerekli olup olmadığı bilgisi gibi nakliyede fiyatı etkileyecek tüm koşulları hesaba katarak bir değerlendirme yapar. Bu hizmet evden eve taşıma, ofis taşıma, büro taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma vb. gibi tüm nakliyat işlemlerinizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  Sigortalı Antalya Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

  Özevren Taşımacılık ile yapacağınız tüm taşıma işlemleri AKSigorta güvencesi altındadır. Bununla eşyalarınız; yangın, hırsızlık ve kazaya karşı sigortalanır. Bu sigorta ücreti nakliye için ödediğiniz fiyata dâhildir.

  Antalya Şehirlerarası Küçük Boyutlu Nakliyat Hizmetiniz var mı?

  Küçük boy nakliyat, eşyası az olan özen, tecrübe ve güven bekleyen ayrıcalıklı müşterilerimiz için küçük nakliye aracı ile nakliye taleplerine bağlı olarak Antalya ile farklı bir şehirle şehirlerarası yapılan bir taşımacılık türüdür.

  Şehirlerarası küçük boy nakliyat, özenle taşınması gereken eşyalarınızın size özel bir araçta taşınmasını sağlar.

  Yüksek yakıt masrafları evini taşıtmak isteyenleri son zamanlarda küçük boy araçlara yönlendirmiştir. Bu araçlar motor hacimlerinin daha küçük olmasından dolayı ekonomik taşıma yapılmaktadır.

  Antalya Parça Eşya Taşıma Hizmeti Veriyor Musunuz?

  Az eşyası bulunan, yüksek ücret ödemek istemeyen, uygun fiyat arayan ve müşterilerimiz için Antalya ilimizde parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

  Nakliye firmaları, maliyet sorunları nedeniyle aynı araçta birden fazla eşya taşıyarak, toplam maliyeti müşteriler arasında paylaştırarak düşürürler ve nakliyenin daha ekonomik hale gelmesini sağlarlar. Bu sayede Antalya şehirlerarası nakliyat ucuz bir imkâna kavuşmuş olur.

   

  antalya evden eve - antalya şehirler arası asansörlü nakliyat - antalya nakliyat firmaları - antalya nakliyat ücretleri - antalya nakliyat - aksu evden eve nakliyat - döşemealtı evden eve nakliyat - kepez evden eve nakliyat - konyaaltı evden eve nakliyat - muratpaşa evden eve nakliyat - akseki evden eve nakliyat - alanya evden eve taşıma - alanya asansörlü nakliyat - alanya şehirler arası nakliyat - demre evden eve nakliyat - elmalı evden eve - finike evden eve nakliyat - gazipaşa asansörlü nakliyat - gündoğmuş evden eve nakliyat - ibradı evden eve taşıma - kaş evden eve nakliyat - kemer evden eve nakliyat - korkuteli evden eve nakliyat - kumluca evden eve nakliyat - manavgat asansörlü taşıma - manavgat evden eve nakliyat - serik evden eve nakliyat -


Türkiye 81 İline Nakliyat