+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
Öz Evren Nakliyat, Mersin Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık, Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
 • Mersin Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

  Mersin Öz Evren evden eve nakliyat, ev taşımanın zor ve özen gösterilmesinin gerekliliğini bilen bir firmadır. Siz değerli müşterilerimizin ev, ofis, büro taşınması esnasında zorluk çekmemeniz adına elimizden gelen bütün imkanları kullanıyoruz. Mersin evden eve Evren Nakliyat ev, ofis, büro taşımacılığında A dan Z ye bütün eşyalarınızı özenle topluyor ve taşıyoruz.

  Mersin Öz Evren Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından, araçlarımızı teknik ve teknolojik açıdan, personelimizi evden eve nakliyat konusunda geliştirerek sizlere iyi bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.

  Mersin Öz Evren Nakliyat olarak, evden eve nakliyat sektöründe uzman kadrosu ve donanımlı araç ve ekipmanları ile Mersin'de örnek bir firma olma hedefindedir.

  Öz Evren Nakliyat olarak, evden eve nakliyat sırasında, eşyaların profesyonel bir ekip tarafından sökülüp, paketlenip, yüklenmesi, taşınması ve yeni adrese temiz ve sağlam bir şekilde kurulum yapılması gerekir. Firmamız bu konuda gereken hassasiyeti göstermektedir.

  Evden eve nakliyatın yanında tekstil, fuar ve stant, banka, fabrika, ses ve görüntü sistemleri, depolama gibi her türden taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

  evden eve nakliyat - taşımacılık - mersin nakliyat - evden eve nakliyat ve taşımacılık - öz evren nakliyat - mersin taşımacılık -


Hizmetlerimiz