+90 534 229 91 52 +90 324 327 00 56 Instagram Facebook
Öz Evren Nakliyat, Mersin Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık, Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat
  • Mersin Ofis ve Büro Taşımacılığı

    Ofis ve Büro Taşımacılığı

    Mersin Öz Evren evden eve nakliyat olarak, ofis taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptarız. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan taşıma programı çerçevesinde; Tüm masalar, dolaplar numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni yerleştirme yerinde eşyaların karmaşası önlenmiş olur.

    Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava balonlu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Tüm eşyalarınız yeni yerinizde bölüm (departman) ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı paketlenir. Montaj ve Demontajları gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

    ofis ve büro taşımacılığı - ofis taşımacılığı - büro taşımacılığı - evden eve ofis taşımacılığı - evren nakliyat taşımacılık - evren nakliyat ofis ve büro taşımacılığı - mersin ofis ve büro taşımacılığı - mersin ofis taşımacılığı - mersin büro taşımacılığı -


Hizmetlerimiz